DLACZEGO NA WÓZKU NIE WARTO OSZCZĘDZAĆ?

Wiele osób rozważających zakup wózka dla swojego dziecka, rozpatruje tę kwestię pod wieloma kątami. Jednym z najważniejszych kryteriów jest cena. Czy tani wózek jest dobrym wyjściem?

BUBEL = NIEBEZPIECZEŃSTWO

Wózki dziecięce powinny być bezpieczne. Nasze dzieci spędzają w nich kilka godzin codziennie. W związku z tym zależy nam na tym, aby były wygodne, sprawnie działały, miały głębokie siedziska i pasy bezpieczeństwa. Niestety, oszczędzając na wózku, możemy wybrać niechcący prawdziwy bubel, który zamiast miłych spacerów, przyniesie nam sporo nerwów. Wady tanich wózków:

  • Często się psują. Okazuje się, że opona w kole jest przebita lub pęknięta, resory i hamulce zużywają się szybciej. W związku z tym musimy je naprawiać, co generuje dodatkowe koszty. W skrajnych przypadkach opłaty związane z naprawami mogą przewyższać koszt zakupu droższego wózka, przed dokonaniem niewłaściwego wyboru.
  • Mogą się złożyć w nieodpowiednim momencie. To dotyczy przede wszystkim tradycyjnych spacerówek. Te tańsze, mają niskiej jakości blokady, które mogą się poluzować w każdej chwili.
  • Słabe pasy bezpieczeństwa. Pasy, które zawierają wózki Warszawa powinny uzyskiwać niezbędne atesty. Jeśli owych nie posiadają, oznacza to, że nie są one najlepsze. Mogą być wadliwe lub dziecko z łatwością samo je rozepnie.
  • Niska jakość materiałów. Aby zaoszczędzić, producenci tanich wózków, używają gorszych materiałów. Mogą więc pojawiać się przetarcia, pęknięcia, a w skrajnych przypadkach, jeśli siedzisko nie zostanie wyłożone specjalną nakładką – odparzenia na skórze dziecka.

GDZIE ZNALEŹĆ WÓZKI O WYSOKIEJ JAKOŚCI, W ROZSĄDNEJ CENIE?

Najlepiej szukać w sieci. Świetny sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie można znaleźć na stronie www.wozkifoteliki.pl/. Jeśli kupimy wózek, pochodzący z tego asortymentu, zyskujemy pewność, że dziecko podróżuje bezpiecznie. Sklep ten bardzo dba o jakość oferowanych produktów. Sprzedaje wózki, które pochodzą jedynie od sprawdzonych, znanych na całym świecie i cenionych producentów. Wystarczy wybrać ten, który będzie odpowiadał naszym potrzebom. Co ważne, jeśli mamy jakieś pytania lub wątpliwości, obsługa sklepu chętnie służy pomocą. Można do nich codziennie zadzwonić lub napisać.