Jak wybrać dystrybutor do wody dla swojej firmy?

woda w firmie

Picie odpowiednich dziennych dawek czystej źródlanej wody jest niezbędne dla zdrowia, dlatego stały do niej dostęp jest tak ważny zarówno w domu, jak i w firmie. Obecnie, kiedy notujemy coraz wyższe temperatury podczas okresu letniego pracodawcy mają wręcz obowiązek zapewnienia wody pitnej, dlatego dystrybutor do wody jest już stałym elementem wyposażenia biura. Ten sprzęt zapewnia możliwość picia koniecznej dla zdrowia i wydajności pracy wody, co jest niezbędne szczególnie latem podczas panowania wysokich temperatur.

Dystrybutor do wody – jakie rodzaje są dostępne?

Woda do biura, szczególnie jeśli w nim poza pracownikami są przyjmowani klienci, bądź interesanci powinna być dostarczana w takiej formie, aby maksymalnie wygodnie można ją było używać. Najczęściej woda do firmy jest dostarczana w dużych butlach, z których poprzez dystrybutor do wody jest dozowana do jednorazowych plastikowych kubeczków. Dzięki temu także osoby przychodzące do firmy z zewnątrz mogą z niej korzystać. Można zdecydować się na inny system, za pomocą którego woda do biura będzie zawsze dostępna, bez konieczności zamawiania i składowania pustych butli. Jest to system nowoczesnej filtracji, który jest podłączany bezpośrednio do wody miejskiej.

Reklama: zaopatrz swoją firmę w bezbutlowy dystrybutor wody – sprawdź ofertę firmy Aquasolution.

Który sposób dostarczania wody do biura jest lepszy?

To zależy od indywidualnych warunków lokalowych. Z pewnością woda do firmy, którą dostarcza się w butlach wiąże się z koniecznością zapewnienia miejsca na przechowywanie pustych butli. Właściwie jest to jedyna różnica. W obu przypadkach woda ma tę samą doskonałą jakość, czystość, a także odpowiednie walory smakowe