ODKURZACZE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO

Oferujemy Państwu profesjonalne odkurzacze do czyszczenia na sucho i mokro. Część z prezentowanych modeli jest hybrydą, inne specjalizują się w jednej z tych metod sprzątania. W naszym asortymencie znajdują się sprzęty najwyższej jakości, wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia oraz korozję. Prezentowane maszyny nadają się do użytku profesjonalnego.

W naszym asortymencie znajdują się odkurzacze profesjonalne, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród firm sprzątających. Sięga po nie doświadczony personel, który doskonale orientuje się we wszystkich nowościach wśród dostępnych modeli. Każda z maszyn posiada dodatkowe wyposażenie, które ułatwia proces czyszczenia. Są to końcówki ssące, szczotki, itp.

Nasze sprzęty wykonane są z materiałów najwyższej klasy. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia oraz korozję. Idealnie nadają się do sprzątania zanieczyszczeń z suchych powierzchni, jak np. piasek, kurz, jedzenie. To jednak ich nie wszystkie zalety. Część z modeli nadaje się również do sprzątania „na mokro”. Oznacza to, że z ich pomocą mogą Państwo osuszyć posadzkę z rozlanych płynów lub przelewającej się wody. Nie trzeba do tego używać żadnej specjalnej techniki. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i odkurzać podłogę tak, jak zwykle.

Sklep Cleantec oferuje maszyny zasilane przewodowo oraz bezprzewodowo (bateryjne). Wśród tego drugiego typu znajduje się automatyczny odkurzacz, który przydatny jest przede wszystkim w miejscach, bez dostępu do zasilania. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie chcą martwić się o szukanie dostępnych gniazd elektrycznych.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, zachęcamy do kontaktu z nasza obsługą. Pracownicy sklepu Cleantec chętnie opowiedzą Państwu więcej na temat wybranych modeli.