Środki czyszczące do gastronomii

Kuchnia to miejsce najbardziej narażone na pojawienie się ciężkich do usunięcia zabrudzeń. Najbardziej problematyczne są duże przestrzenie w punktach gastronomicznych. W tych przypadkach konieczne jest zastosowanie profesjonalnych środków czyszczących do kuchni. Dużą ofertę tego rodzaju preparatów posiada firma Cleantec. Działa na rynku już od 2008 roku i stale buduje swój asortyment w oparciu o zapotrzebowanie na rynku. Ich współpraca z świetnymi producentami sprawia, ze każdy klient jest w stanie znaleźć coś spełniającego kryteria i oczekiwania. Pracownicy dbają o uzyskanie pełnej satysfakcji i zadowolenia poprzez fachowe doradztwo i pomoc. W asortymencie znaleźć można między innymi takie produkty jak:

  • środek do czyszczenia piekarników i przypaleń – preparat ma konsystencje żelu co sprawia, że bez problemu się rozprowadza. Świetnie radzi sobie z uporczywym tłuszczem znajdującym się w piekarnikach, piecach czy grillach. Wykorzystywany jest także do niwelowania smolistych zabrudzeń z szyb kominkowych. Przed przystąpieniem do czyszczenia należy pozostawić preparat na urządzeniu przez 15 minut. Środek posiada silne właściwości żrące dlatego podczas jego użytkowania należy założyć na siebie odzież ochronną
  • odkamieniacz do urządzeń – środek czyszczący do gastronomii najczęściej wykorzystywany podczas usuwania zabrudzeń ze zmywarek, czajników oraz bemarów. Pozwala na usunięcie kamienia i zanieczyszczeń spowodowanych częstą eksploatacją
  • Solsoft mycie podłóg w kuchni – jest to preparat o silnym działaniu odtłuszczającym, dzięki czemu idealnie nadaje się do pielęgnacji powierzchni narażonych na pojawianie się tłustych plam. Receptura oparta jest na surowcach pochodzenia roślinnego. Produkt bezzapachowy.

Środki czyszczące do gastronomii pozwalają na zachowanie czystości i sterylności niezbędnej w tej dziedzinie. Ich zastosowanie sprawia, że sprzątanie staje się przyjemne i mało czasochłonne. W asortymencie firmy znaleźć można propozycje o różnej pojemności. Każdy produkt wyposażony jest w jasną instrukcję, dzięki której proces czyszczenia przebiega bezproblemowo. Klienci, którzy chcą zapoznać się z wyposażeniem firmy powinni odwiedzić stronę internetową – https://cleantec.com.pl/kuchnia-gastronomia-c-1_12.html.