Szwy po porodzie – jak się ich łatwo pozbyć?

Masz za sobą naturalny poród lub cesarskie cięcie i nie wiesz jak łatwo zdjąć szwy? Koniecznie zapoznaj się z treścią poniższego tekstu, gdyż może być dla Ciebie źródłem przydatnych informacji.

Zdejmowanie szwów po porodzie

Każda pani, która jest świeżo po porodzie, marzy o tym, by jak najszybciej pozbyć się szwów. Oczywiście nie mówimy tutaj o samowolnym zdejmowaniu szwów, tylko po upływie wyznaczonego przez lekarza prowadzącego terminie. Mamy z reguły nie chcą rozstawać się z maluszkami, więc każda podróż do publicznej placówki zdrowia, to dla nich prawdziwa wyprawa. Jak w takim razie sobie poradzić. Czy istnieje szybszy sposób na to, by poradzić sobie ze szwami? Oczywiście, przecież istnieją mobilne usługi pielęgniarskie.

Ściąganie szwów z dojazdem do klientki

Mobilne usługi pielęgniarskie to usługa, która pozwala na łatwe ściągnięcie szwów po porodzie. Świeżo upieczona mama wcale nie musi zostawiać maleństwa lub brać je ze sobą do placówki zdrowia, co więcej, nawet nie musi się ruszać z domu. Mobilna pielęgniarka dojedzie i zdejmie szwy, jak również da kroplówki Gdynia lub postawi bańki.