Bogactwo sieci Strony responsywne

Druk na plastiku? Pomoże Ci Art-press!

Sitodruk to ostatnimi czasy coraz częściej stosowana metoda nadruku. Stwarza ona bowiem naprawdę ogromne możliwości naniesienia oryginalnych tekstów czy rysunków nawet na bardzo wymagające powierzchnie. Należą do nich między innymi metal, plastik, szkło, skóra, tkanina, drewno oraz szereg innych tworzyw sztucznych. Poza tym charakteryzuje się on wyjątkową trwałością. Można powiedzieć, że w tej kwestii jest on bezkonkurencyjny.

Mimo tylu zalet okazuje się, że nie jest to w dodatku zbyt droga metoda. Przy niewielkich ilościach nie musimy płacić dużych kwot pieniędzy. Najczęściej jednak metoda ta jest wykorzystywana do tworzenia nadruków na plastiku. Okazuje się jednak, że nie każda drukarnia jest w stanie sprostać tym wymaganiom. Nadruk na plastiku nie jest bowiem łatwą sprawą i trzeba znać się na rzeczy, aby próbować swoich sił w nadruku tą właśnie metodą.

Druk na plastiku metodą sitodrukową jest najczęściej stosowany na pontonach, piłkach plażowych oraz innych nietypowych podłożach mających zastosowanie w przemyśle. Tylko ta metoda wspaniale sprawdza się na delikatnych i bardzo nietypowych powierzchniach.

Jeśli chcecie na swoich gadżetach reklamowych, bannerach czy innych elementach reklamowych umieścić nadruk, warto skorzystać z nadruku tą metodą. Skontaktujcie się najlepiej z drukarnią internetową Art-press. Siedziba drukarni znajduje się w Bydgoszczy przy ulicy Lipowej, jednak oprócz klientów stacjonarnych obsługują również klientów z całej Polski. Posiadają bowiem sklep internetowy, w którym każdy z Was znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. Szeroka oferta usług drukarni sprawi, że być może zainspirujecie się innymi możliwościami promocji i reklamy i wprowadzicie je w swojej firmie. Drukarnia ta powstała już w 1996 roku, co z pewnością świadczy o olbrzymim doświadczeniu w tej branży.

Z ich oferty korzystają również klienci detaliczni. Możliwość nadruku na bluzach czy koszulkach sprawia, że jest to wspaniały prezent na rocznice ślubu, wieczory kawalerskie, panieńskie czy inne jubileusze.