Bogactwo sieci Strony responsywne

Rehabilitacja kręgosłupa Łódź

Żyjąc w ciągłym biegu, będą przy tym w pełni sił niejednokrotnie nie zdajemy sobie nawet sprawy jak wszystko może się z dnia na dzień zmienić. Wystarczy wypadek samochodowy czy inne zrządzenie losu. Po przebytych urazach czy operacjach nie tak łatwo wrócić jednak do pełni sił. Duże znaczenie może mieć tutaj prawidłowo przeprowadzona rehabilitacja, w dodatku na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie. W tym celu najlepiej udać się do FMC Centrum Medyczne Łódź.

W ramach właściwego programu rehabilitacyjnego odpowiedniego do uszkodzonych stawów czy układu mięśniowo-szkieletowego zapewniają stosowne ćwiczenia, wyrabiając przy tym konkretne odruchy i przywracając prawidłowy zakres, wzorce oraz komfort ruchu.

Cały cykl rehabilitacyjny wzbogacony jest tutaj o masaże, które mają bardzo duże znaczenie w przywracaniu sprawności ruchowej. Gwarantują one bowiem lepszy przepływ chłonki w układzie limfatycznym, tym samym poprawiając ukrwienie oraz podnosząc znacznie efekt terapeutyczny. Poza tym w klinice tej stosowane są również różnego rodzaju terapie manualne oraz nowoczesne terapie ergotonowe.

Klinika FMC Centrum Medyczne Łódź ma w dodatku już ogromne, długoletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju rehabilitacji. Przywracają bowiem sprawność wszystkich elementów układu mięśniowo-szkieletowego. Mogą również poszczycić się nieposzlakowaną opinią. Spowodowało to, że z ich usług skorzystało już wielu sławnych sportowców, którzy dzięki nim mogli wrócić do pełni sił.

Ich wielkim atutem jest to, że mają indywidualne podejście do pacjenta. Tym samym każdy z nich ma swój własny plan rehabilitacyjny, odpowiedni do swoich chorób, przebytych zabiegów czy urazów. Tworząc go opierają się bowiem o oceny specjalistów, pomiary komputerowe oraz analizy funkcjonalne.

W swojej ofercie nie posiadają jednak wyłącznie rehabilitacji gwarantujących przywracanie sprawności układu mięśniowo-szkieletowego. Możemy tam skorzystać również z analizy funkcjonalnej i oceny siły mięśni stabilizujących kręgosłup – rehabilitacja kręgosłupa Łódź. Jako jedna z dwóch placówek w Polsce korzysta bowiem przy tym z systemu Tergumed®700.