Bogactwo sieci Przemysł i biznes

Szafy dopasowane do Twojego pomieszczenia

O zaletach mebli na wymiar nie trzeba chyba w obecnych czasach już nikogo przekonywać. Kto zmierzył się z meblowaniem pomieszczeń w swoim domu czy mieszkaniu i postawił na meble na wymiar z pewnością jest bardzo zadowolony z takiego rozwiązania. Wspaniale wpasują się one bowiem w każdy, nawet najtrudniejszy do zaaranżowania kąt, którego gotowymi meblami z pewnością byśmy nie wypełnili.
Najczęściej projektowane są jednak meble kuchenne. W nowoczesnych aranżacjach, w których prym wiodą otwarte kuchnie z salonem jest to bardzo potrzebne rozwiązanie. Ścianę na której mają docelowo znaleźć się meble kuchenne trzeba bowiem bardzo dobrze wykorzystać. Dzięki rozwiązaniom na wymiar zabudujemy ją od podłogi do samego sufitu. Do tego wspaniale wpasujemy w nie lodówkę, zmywarkę oraz piekarnik.
Kolejnym bardzo popularnym meblem stworzonym pod wymiar jest mianowicie… szafa. Wspaniale zaprojektowana sprawi, że wykorzystamy każdy wolny centymetr w miejscu, w którym ma ona docelowo stać. Dzięki temu także jej wnętrze będzie większe od tego przez nas zakładanego. Szafa na wymiar pozwoli nam również na dowolny rozkład stref w jej wnętrzu. Dowolność w wyborze materiałów i frontów sprawi w dodatku, że będzie pasować do każdego pomieszczenia. Niejednokrotnie okazuje się, że może stać się nawet ozdobą pokoju i jego głównym meblem. Zaprojektowana pod sam sufit sprawi, że nawet małe pomieszczenie wcale optycznie się nie pomniejszy. Warto również zastosować w niej bardzo modne ostatnimi czasy drzwi przesuwne.
Jeśli szukacie firmy, która na co dzień zajmuje się projektowaniem mebli na wymiar skontaktujcie się z przedsiębiorstwem ModneStol. Razem z nimi możecie zaprojektować swoją szafę, a nawet garderobę. Od lat zajmują się tego typu projektami, dzięki czemu doskonale znają się na rzeczy. Niezależnie czy potrzebujecie mebli kuchennych czy szafy na wymiar do garderoby, w zależności od posiadanej przestrzeni zaproponują Wam wspaniałe rozwiązania. Z pewnością będziecie zadowoleni z jakości zaprojektowanych i wykonanych przez nich mebli.